خوش آمدید

سایت بازی های رایانه ای

چند تصویر دیگر از بازی Call of Juarez: Gunslinger منتشر شد

rty

سرانجام ظرف مدت کوتاهی پس از رونمایی و انتشار اولین تریلر از بازی Call of Juarez: Gunslinger,شرکت Techland دومین تریلر رسمی این عنوان را نیز منتشر کرد که به نظر می رسد این عنوان میتواند خاطرات بسیار لذت بخشی را با یک تفنگدار حرفه ای و جسور برای هواداران بر جای بگذارد.

بازی Call of Juarez: Gunslinger شامل درگیری ها …….و برخورد های صورت گرفته با برخی از افراد غربی که به عنوان “بدنام ترین نامها” شناخته می شوند است,که شخصیت های قانون شکن و گمراهی از قبیل “جان وسلی هاردین,بیلی بچه و جسی جیمز” این گروه بسیار حرفه ای و قدرتمند را تشکیل می دهند که کار اصلی آنان همیشه تیراندازی بوده است.

یکی از نقاط قوت این عنوان گرافیک بسیار زیبا و چشم نواز بازیست که بدون شک توسط تیم Techland این بخش در قیاس با نسخه های پیشین بهبود بسیار خوبی داشته است که طبق تصاویر و ویدئوهایی که از این عنوان منتشر شده است طراحی اماکن طبیعی به شکل فوق العاده ای صورت گرفته است,هرچند که اکثر تریلر های منتشر شده از عناوین مختلف دروغین و گول زننده هستند.

بازی Call of Juarez: Gunslinger در مراسم Pax East 2013 توسط شرکت یوبی سافت بیشتر معرفی می شود,که بنا بر اطلاعات منتشر شده, این بازی برای پلتفرم های PC,PS3,X360 و در شبکه های اینترنتی کنسول های خانگی {PSN,XBL} در اواخر سال ۲۰۱۳ میلادی عرضه می شود.

شما در ادامه میتوانید این تصاویر زیبا را مشاهده بفرمایید:

urldg

 

458d3e22ffc667a7cc2c88dffa6d9701

20130314_COJG_screen_Billy_the_Kid

Call-of-Juarez-Gunslinger-Gets-Gameplay-Trailer-Screenshots-6

Call-of-Juarez-Gunslinger-81350

Call of Juarez: Gunslinger - Artworks

20130314_COJG_screen_Goldmine_dynamite-540x303

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *