خوش آمدید

سایت بازی های رایانه ای

بدون کشتن حتی یک نفر می توانید Thief 4 را به اتمام برسانید

Thief-4-1024x576

اگر یکی از کسانی هستید که از سبک مخفی کاری Dishonored و این که بدون کشتن حتی یک نفر می توانستید بازی را به اتمام برسانید لذت بردید ، حال می توانید بار دیگر خوشحال باشید زیرا با توجه به اعلام Eidos Montreal قسمت بعدی Thief که ریبوتی برای این سری خواهد بود هم به شما این اجازه را می دهد که بدون این که لازم باشد فردی را بکشید بازی را به اتمام برسانید.

 

در پستی که به تازگی در وبلاگ Eidos Montreal به ثبت رسیده ، Adam Badke یکی از افراد این شرکت اعلام کرده است :

بازیکنان راه های متعددی را برای نزدیک شدن به اهداف خود دارند و برای رسیدن به هر هدف هم می توانند از ابزارهای مختلف Garrett استفاده کنند که چنین چیزهایی از طریق اکتشاف و جستجو و یا تعامل با محیطی که در آن هستید به دست خواهد آمد.

هر یک از راه ها و مسیرهای بازی  با خود مجموعه ای از چالش ها ، بررخورد ها و درگیری ها و فرصت هایی برای غارت اموال محیط را به ارمغان خواهد آورد. گزینه های متفاوتی که در درجه های سختی بازی گنجانده شده این اجازه را می دهد که تجربه بازی برای طرفداران هاردکور سری های گذشته این سری متناسب باشد و همچنین به تازه واردان نیز این اجازه را می دهد که با بازی بسیار سرگرم شوند. و بله ! باید گفت که شما می توانید بازی را بدون این که فردی را بکشید به اتمام برسانید. Garrett یک دزدی با درجه ی استادی است و نه ماشینی برای کشتن افراد !

در ریبوت Thief شخصیت اصلی بازی یعنی Garrett که دزدی بسیار حرفه ای می باشد بعد از مدت ها دوری از زادگاه خود ، حال به شهری که قبلا در آن جا زندگی می کرده با نام ‘The City’ باز می گردد. اما شهر را تحت حکومت یک دولت ستم گر با نام ‘The Baron’ می بیند ، همچنین این شهر توسط طاعون هم آلوده شده است و افراد پولدار نیز زندگی قدرتمندی دارند و Garrett هم در نظر دارد با بهره گیری از چنین موقعیت هایی پول خوبی به جیب زده و پول دار شود !

ریبوت Thief در سال ۲۰۱۴ برای کنسول های نسل بعدی عرضه می شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *