خوش آمدید

سایت بازی های رایانه ای

خصوصیات شخصیتی بتمن در Batman:AO

 

batcat

پس از معرفی نسخه جدیدی از سری Batman Arkham یعنی Batman:Arkham Origins واکنش های متعددی از طرفداران این عنوان موفق سر زد. گروهی این عنوان را ستوده وگروهی نیز این نسخه را شروع شیردوشی این سری نامیدند. حال طراح ارشد این عنوان آقای بن متتز جزئیات جدیدی از ویژگی های شخصیتی بتمن فاش کرد.

آقای متتز  اظهار داشت:ما خوشحال هستیم که بگوییم این عنوان  روایت کننده شروع فعالیت های شوالیه سیاه در شهر آرکام است و بیشتر داستان  بر روی دومین سال در دوره کاری او تمرکز دارد. این یعنی او برای مدتی بتمن بوده، پس می داند چطور بجنگد و چه گجت هایی را با خود همراه داشته باشد.  بتمن داستان ما درک ساده وکمی از دشمنان و خلافکاران شهر آرکام دارد و این در حالی است که هنوز با چالش های واقعی روبه رو نشده است!

تا اینجای کار این عنوان همانند دو نسخه قبلی جذاب و چالش برانگیز به نظر می آید.

آقای متتز در ادامه افزود:چالش هایی که بنده نام بردم شامل قاتلان، مجرمان و خلاف کارانی است که در نقاط مختلف شهر کمپ کرده اند. همه این موارد، چالش هایی هستند که بتمن تا بدین جا با آن ها روبه رو شده و قصد دارد تغییر کند وبه شخصیت بزرگ تری بدل شود.

وی همچنین برای ابهام زدایی و دلگرمی طرفداران گفت:ما بتمنی را خلق خواهیم کرد که مردم از آن بترسند و حتی پلیس ها هم نفهمند او واقعی است یا نه . مجرمینی که با او رو به رو خواهند شد آرزو میکنند که هیچگاه او را ندیده بودند و آنقدر میترسند که جرات نمیکنند در مورد او اظهار نظر کنند!

گفته های طراح ارشد این بازی بیانگر این است که بتمنی که ما ملاقات می کنیم تازه وارد گود مبارزه با جرم وجنایت آرکام شده اما به هیچ وجه ساده لوح نخواهد بود! آیا این عنوان می تواند همانند دو نسخه قبلی افتخار بیافریند؟

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *