خوش آمدید

سایت بازی های رایانه ای

یوبی سافت : در جهان Assassin’s Creed 4 شما هیچ وقت بیکار و یا خسته نخواهید شد

 

Assassins-Creed-4-Black-Flag-Wallpaper-HD1این طور که از شواهد پیداست Assassin’s Creed IV واقعا بلندپروازانه ترین بازی یوبی سافت می باشد ، زیرا بر طبق اعلام یوبی سافت Assassin’s Creed IV بهترین نسخه در تاریخ این سری است  و متنوع ترین عنوان جهان آزاد را در تاریخ این سری برایتان ارایه خواهد داد. در این بازی شما هیچ وقت بیکار نخواهید بود و هیچ وقت از بازی کردن این عنوان خسته نخواهید شد چرا که با استفاده از سیستم جدیدی به نام Horizon ( افق ) همیشه کارهایی برای انجام دادن خواهید داشت.

 Jean Guesdon تهیه کننده ی خلاق یوبی سافت در گفتگویی با سایت VG247 اعلام کرده است :  هنگامی که ما قصد ایجاد یک دنیای جهان آزاد را داریم مشکلاتی در این بین وجود دارد که باعث می شود که طراحی چنین بازی هایی به هیچ وجه آسان نباشد. چرا که در جهانی که بازی بر پایه ی آن می چرخد شما نیاز دارید که چیز هایی شامل NPC ها ( مردمان عادی ) ، ماموریت ها ، طرح های داستانی و دیگر جزییات را در بازی قرار دهید.و زمانی که جهان شما با کارائیب در Assassin’s Creed IV: Black Flag ترکیب می شود حتی چنین مواردی که در بالا به آن اشاره شد سخت تر هم می شود.

وی ادامه داده است :تعادل در بازی های جهان آزاد باید وجود داشته باشد. ما نمی توانیم که یک جهان کوچک را بسازیم زیرا آن وقت  بازیکنان احساس محدودیت در بازی خواهند کرد و حس آزادی از یک دنیای فانتزی دزدان دریایی به بازیکن دست نخواهد داد.در عین حال و در سمتی دیگر ما باید به این اطمینان برسیم که بازیکن هرگز احساس پوچی و یا خستگی در بازی جهان آزاد نداشته باشد. به همین علت است که ما در حال اجرای یک سیستم جدید در بازیمان با نام Horizon هستیم. کارایی این سیستم بدین صورت است که هنگامی که شما از دوربین کوچک خودتان استفاده می کنید ، بدون توجه به منطقه ای که در دریا هستید همیشه چیزی را در افق خواهید دید که می توانید بروید و آن ماموریت را انجام دهید.این ماموریت ها یا چیز ها می تواند شامل مشاهده ی متحدانی از شما باشد که نیاز به دفاع در برابر حملات دشمنان دارند ، یا می تواند شامل مشاهده ی یک جزیره ی جدید باشد که می توانید آن را کشف کنید و یا می تواند شامل دیدن یک نهنگ باشد که شما باید آن را شکار کنید. دنیای ما در قسمت چهارم واقعا متنوع ترین عنوان در مقایسه با هر کدام از Assassin’s Creed های گذشته می باشد.  ما می خواهیم تا جایی که ممکن است این دنیا بسیار زنده و پر از حوادث مختلف باشد. انواع مختلفی از محیط ها و حوادث غیر قابل پیش بینی در این جهان وجود دارد که شما می توانید آن ها را کشف کنید.

وقایع Assassin’s Creed IV: Black Flag در سال ۱۷۱۵ رخ می دهد و عصر طلایی دزدان دریایی را روایت خواهد کرد. جایی که دزدان دریایی در کارائیب برای خود حکومت دارند و یک جمهوری جدید را تاسیس کرده اند. قهرمان جدید قسمت چهارم فردی عجول و بی پروا با نام Edward Kenway است که عضو گروه دزدان دریایی آساسین هم می باشد. او مبارزه  را راهی برای شکوه می داند و به علت اتفاقاتی به جنگ های بی پایان بین آساسین ها و تمپلارها نیز کشیده می شود. جنگی که ممکن است هر آن چه که دزدان دریایی تاکنون برای خود ساخته اند را از بین ببرد.

حال شما باید در ماجراجوی های خودتان در بیش از ۵۰ مکان منحصر به فرد در بازی و از کینگستون تا ناسائو و در متنوع ترین جهان Assassin’s Creed که زندگی دزدان دریایی را به تصویر خواهد کشاند جلوی ثبت چنین فاجعه و نابودی دزدان دریایی را بگیرید.

Assassin’s Creed 4: Black Flag در تاریخ ۲۹ اکتبر ۲۰۱۳ ( ۷ ابان ۱۳۹۲ ) برای ps4 / xbox one/ PC / X360 / PS3 / Wii U منتشر خواهد شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *