خوش آمدید

سایت بازی های رایانه ای

Crytek : شاید Homefront 2 با تاخیر مواجه شود

7033-homefront-2011-game-wallpaper

Nick Button-Brownمدیر کل Crytek اعلام کرده است که Homefront 2 که قبلا برای انتشار در سال ۲۰۱۵ برنامه ریزی شده بود ، ممکن است به دلیل آن که ناشر قبلی بازی یعنی THQ ورشکسته شده است باکمی تاخیر عرضه شود. همچنین بر طبق اعلام Brown جزییات بیشتر در مورد Homefront 2 بزودی در راه خواهد بود.

 

Button-Brown در این مورد به سایت VG247 اعلام کرده است : تمرکز Crytek برای ساخت این بازی تسبتا شبیه THQ می باشد. یعنی باید بهترین بازی ممکن را بسازیم. بنابر این ، این تغییر و تحولات جدید تاثیر خیلی زیادی در ساخت بازی نخواهد داشت. اما با این حال ممکن است ما در تاریخ انتشاربازی که هنوز اعلام نکرده ایم تغییراتی ایجاد کنیم و تاریخ انتشار بازی را به زمان دیگری که هنوز قصد اعلامش را نداریم انتقال دهیم.

علت اصلی که ما می خواستیم این IP را بخریم به این دلیل بود که این بازی  در یک خط طولی بسیار خوبی در حال حرکت کردن است. تیم Crytek UK واقعا قلب و روح خود را برای ساخت این بازی قرار داده است وپیشرفت فوق العاده ای با این عنوان داشته است.

وی همچنین اعلام کرده است که  Crytek بزودی جزییات بیشتری را در مورد Homefront 2 آشکار خواهد کرد و همچنین هم دردی خود را نیز برای اتفاقاتی که THQ دچار آن شده اعلام کرد. Crytek در این مورد گفته است : “بسیار متاستفیم که از بین رفتن این شرکت را می بینیم.“

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *