خوش آمدید

سایت بازی های رایانه ای

فرانچایز Prince of Persia فعلا در خواب زمستانی!

PrinceofPersiaProdigy_wallpaperHD-NewPrince

Ubisoft در خصوص نسخه جدید سری بازی Prince of Persia اعلام کرد این عنوان فعلا متوقف می شود تا در آینده تصمیم گرفته شود نسخه بعدی چگونه ساخته شود.

مدیر شرکت Ubisoft آقای Yannis Mallat طبق گزارشی که IGN با وی ترتیب داده بود بیان کرد که نگران نباشید و این اولین باری نیست این فرانچایز برای نسخه جدید وقفه زیادی دارد.

وی گفت: ” مدیریت یک برند معروف کاری بس زیرکانه است.” وی افزود:

” این سازماندهی نیازمند توجه ویژه مردم است. به نظرم این منصفانه است که بگویم فرانچایز Prince of Persia در حال حاضر متوقف شده است ولی ما برای بعضی از بازی های دیگر نیز این چنین گفتیم و بعد از مدتی ساخت بازی ها شروع شد چون تیم سازنده برای این کار مشتاق بودند. من از هواداران PoP نمی ترسم! ما ایده هایی برای نسخه آتی پیدا خواهیم کرد که هواداران این فرانچایز را سرگرم و خوشحال کند. بازی Prince of Persia از افتخارات شرکت Ubisoft است. در واقع گاهی اوقات ما یک فرانچایز را بارها تکرار می کنیم؛ گاهی هم برای یک مدت طولانی برای استراحت و بازگشتی طوفانی متوقف می کنیم.”

Mallat در پایان گفت: ” فرانچایز PoP بیش از دیگر عناوین برای ما مهم است و به محض اینکه چیز جدیدی از نسخه جدید به دست بیاید قطعا به صورت علنی به نمایش کشیده می شود.

آخرین نسخه بازی Prince of Persia تحت عنوان The Forgotten Sands در سال ۲۰۱۰ منتشر شد. در آگوست سال ۲۰۱۲ شایعاتی مبنی بر ساخت نسخه جدید این فرانچایز در سرتاسر فضای مجازی ریشه دواند که بر پایه یک اسکرین شات ساخته شده بود و مقامات Ubisoft به هیچ عنوان عکس العمل نشان نداده و جوابی برای این شایعات ندادند.

آیا نسخه جدید Prince of perisa در دست ساخت است و Mallat برای آرام کردن جو این چنین گفته است؟ و یا شاید فرانچایز Prince of Persia برای مدتی طولانی قرار است در خواب زمستانی به سر ببرد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *