خوش آمدید

سایت بازی های رایانه ای

برای اتمام بخش داستانی The Last of Us به ۱۲ تا ۱۶ ساعت زمان نیاز خواهید داشت

the_last_of_us_wallpaper-1080p

را می توان یکی از بهترین بازی های سال ۲۰۱۳ نامید که طرفداران بی شماری برای خود پیدا کرده است. چنین چیزی باعث شده تا طرفداران تمامی خبرهای این بازی انحصاری ps3 را با دقت گوش دهند. حال استدیوی ناتی داگ سازنده ی The Last of Us در نهایت اعلام کرد که گیمرها برای اتمام بخش تک نفره ی The Last of Us و بستگی به سبک بازی کردنشان به مدت زمانی بین ۱۲ تا ۱۶ ساعت احتیاج خواهند داشت.

 

Arne Meyer از استدیوی ناتی داگ در مصاحبه ی تصویری که در این مورد داشته اعلام کرده است :ما قطعا به دنبال این هستیم که بازی ۱۲ ساعت طول بکشد ودر حال حاضر چیزی که ما دنبال آن هستیم این است که شاید این مدت زمان اتمام برای The Last of Us به ۱۲ تا ۱۶ ساعت هم برسد. البته این تنها به شرطی اتفاق می افتد که شما بازی را چگونه انجام دهید ، یعنی بستگی به سبک بازی کردن شما دارد. اگر شما سعی دارید بازی را در شرایط مخفی کاری انجام دهید انجام دادن بازی برایتان کمی کندتر خواهد شد و اگر شما واقعا می خواهید که به تمامی محیط های بازی سر زده و در آن جا به کاوش بپردازید ، زمان بیشتری به اتمام بازی اضافه خواهد شد.

Arne همچنین صحبتی هم در مورد احتمال عرضه ی DLC برای The Last of Us داشته است. بر طبق اعلام وی در حال حاضر تمامی تمرکز ناتی داگ تنها بر روی ساخت یک بخش مولتی پلیر خوب متمرکز شده است.

داستان The Last of Us دو دهه پس از شیوع یک قارچ ویروسی با نام cordyceps که میلیون ها انسان را به کام مرگ کشانده است رخ می دهد ، جایی که طبیعت رو به نابودی کشیده شده و شهرها خالی از سکنه شده اند. بازماندگان نیز در داخل مناطق قرنطینه و تحت نظارت ارتش ایالات متحده نگهداری می شوند. جکومت نظامی نیز افراد آلوده را نگهداری می کند. در این بین شخصیت اصلی بازی یعنی Joel که در یکی از مناطق قرنطینه  ، بازار سیاه را در اختیار خود دارد با  توجه به قولی که به یک دوست قدیمی داده ، دختر چهارده ساله ای با نام Ellie را از چنگال ارتش فراری می دهد.

آن ها سفر خودشان را در ایالات متحده آغاز می کنند و در این بین باید از آلوده هایی که تنها هدفشان گسترش عفونت است هم دوری کنند. همچنین Joel و Ellie با ید افراد انسانی که در خارج از قرنطینه هستند نیز به مبارزه بپردازند. به این مشکلات باید ارتش را هم اضافه کرد که سرسختانه به دنبال پیدا کردن Ellie و برگرداندن وی می باشند.

در نمایشگاه e3 2012 بازی The Last of Us توانست ۵ جایزه از جمله بهترین نمایش، بهترین بازی، بهترین بازی کنسولی، بهترین اکشن ماجراجویی و بهترین صدا را از آن خود کند.

The Last of Us در ۱۴ ژوئن به طور انحصاری برای ps3 منتشر خواهد شد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *